Categories: Uncategorized

Shqipes nuk i ecën me Arbrin, “i vë vulën”: Kemi ndjenjë, por miqësore

Shqipja dhe Arbri ishin përsëri në një takim.

Ndryshe nga takimi i parë i tyre që u realizua në supermarket, ky takim i dytë e gjeti dyshen në “habitatin” e tyre, palestrën. Ata diskutuan shumë tema, por ajo që shkaktoi diskutime në studio ishte përfshirja në bisedë e Teas.

Arbri në fakt e ka shprehur hapur pëlqimin për Tean, madje ka thënë se për të ndjen më shumë se një pëlqim. Kjo gjë nuk u prit mirë nga Shqipja, e cila i tha Arbrit, se si mundet ai të jetë në gjendje që brenda një takimi të formojë një pëlqim.

Më pas nuk mbeti pa folur dhe Tea. Ajo tha se nuk i vjen mirë që emri i saj të lakohet në takimet mes konkurrentëve të tjerë.

Shqipja: Mund të jemi thjesht shokë

Në fund, përgjigja e Shqipes për Arbrin ishte:

“Kemi ndjenjë, por vetëm miqësore… asgjë më shumë”

/RDA News

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

4 days ago