Shqipja i habiti të gjith, teksa njoftoi se do të bëhej bashkë me Tean në një program pas gjithë atyre debateve dhe akuzave për njëra-tjetrën. Ishte Shqipja ajo që ndau në InstaStory një foto të edituar nga fansat, ku shfaqej portreti i bashkuar i të dyja vajzave. Shqipja e identifikoi veten si vu llkan, teksa Teas i vendosi një akull.

Dhe ashtu ka ndodhur, dje dy vajzat u përballën për herë të parë me njëra-tjetrën në ekran. Të ftuara në rubrikën “Trotuar” në emisionin “E diell” për të diskutuar për negativitetin e madh të publikut ndaj figurave të ekranit, biseda mes vajzave nisi menjëherë me tone të larta. Shqipja tha se Teas nuk do ja fal kurrë ato që ka thënë për të në emision dhe me ironi u shpreh se Tea ka qenë vetëm e vërteta e vetes.

“Nuk mund ta kthejmë të keqen me të mirë, këtë e kemi parë. Ti çfarë nuk ke thënë për mua brenda atij programi dhe në mënyrën më të shëmtuardhe më ke gënjyer sy për sy dhe Tea unë ty këto nuk t’i harroj. Do t’i mendosh do t’i elaborosh dhe do vish të m’i thuash.

Ajo ka qenë e vërteta e vetes së vet. Vetëm me veten tënde ke qenë e vërtetë, vetëm me gjërat që ke bërë ti ke qenë e vërtetë”, tha Shqipja drejtuar Teas.

Më pas ajo i doli në mbrojtje autores së “Për’puthen”, Olsa Muhametit, duke u shprehur se Tea dhe Andi kanë zgjedhur vetë që të gënjejnë publikun.

.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here