Shqipja e “PërPuthen” reagim në “Instagram”

0
43

This post has already been read 29 times!

Shqipe Hysenaj është një nga vajzat pjesëmarrëse të emisionit “Përputhen” që transmetohet në Top Channel.

Shqipja ka patur shumë komente dhe reagime negative nga komentuesit në rrjetet sociale dhe për këtë arsyen në një status të gjatë në Instastory ajo shkruan:

“Nuk jam një femër që ndërmerr me lehtësi një marrëdhënie. Unë kurrë nuk kam zgjedhur një person që ka hequr dorë nga përpjekja e parë.

Mbase e kam ekzagjeruar në disa raste… kam mbyllur dyert e hyrjes duke i përplasur me pohime që nuk më pëlqenin. Unë di të jem e ëmbël dhe në të njëjtën kohë di të jem unë.

Kam gërthitur mjaft, nuk mundem më, por kam qëndruar gjithmonë aty gjatë gjithë kohës pa lëvizur një hap. Ndoshta nuk jam ajo që një mashkull do të dëshironte përkrah tij. Unë nuk ndjek askënd, është e vërtetë, por di të qëndroj.

Dhe pavarësisht gjithçkaje nëse do të isha një burrë unë do të isha gruaja ime ideale”, sqaron Shqipja në rrjetet sociale.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here