Shqipja nuk gjen qetësi, “kapet” edhe me vajzat e edicionit të kaluar

0
29

This post has already been read 15 times!

Mbrëmjen e sotme në “Përputhen” u vendosën para vajzave të sezonit të dytë, vajzat e edicionit të kaluar, Ana, Antoneta dhe Margaret.

Pikërisht kjo e fundit shpjegoi se fakti që ka kaq shumë komente për Shqipen në rrjetet sociale mund të jenë mjaft të vërtetë.

Ajo iu drejtua Shqipes që në fillim, kur i tha se nuk ka një komunikim aspak të hijshëm me meshkujt.

Kaq mjaftoi që Shqipja, si në çdo puntatë të tregonte temperamentin e saj, shkruan meganews.al.

Megjithatë, Margaret i tha se nuk i ka pëlqyer aspak sjellja e saj me Mevlanin.

Kritika kundër Shqipes nuk kishte vetëm Margaret, por edhe Antoneta, e cila e këshilloi mos të ketë antipati.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here