Categories: Uncategorized

Shqipja u kthehet vajzave: Limuzina në takim – e gabuar, femrat sot janë materialiste…

Takimi i Erjonit dhe Anës në “PërPuthen”, u komentua jo pak nga konkurrentët e tjerë në emision.

E para që reagoi ishte Shqipja, e cila e konsideroi suprizën me limuzinë që Erjoni i bëri Anës si të tepruar.

Ajo tha se u prek nga surpriza, por për të do të ishte më mirë që të bëhej në një kohë tjetër dhe jo në takimin e parë.

Më pas bukuroshja ceku temën e materializmit, ku tha se femrat sot janë të fokusuara tek dhuratat dhe pasuria dhe jo në atë çfarë personifikon një person.

Shqipja replikoi me të gjitha vajzat.

“Që në javën e tretë i rreh bam – bum atij personi”, iu shpreh Shqipja – Teas, kur kjo e fundit i shpjegoi se e ka bërë pasi e ka ndjerë.

/RDA News

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

4 days ago