Shqiptari behet i famshem, filmohet nga i huaji duke kruar hundën për një kohë të gjatë

0
65

This post has already been read 18 times!

Shqiptarët kudo tërheqin vëmendje, disa herë për keq dhe disa herë për mirë. Së fundmi, sipas një videoje të publikuar nga një i huaj që ka vizituar Shqipërinë, një i ri shqiptar bën atë që jo pak persona e kanë ves. I riu, i cili me siguri nuk e di që po filmohet nga i huaji, kruan hundën për një kohë shumë të gjatë. Edhe pse i huaji është duke folur me një burrë, ai sërish vazhdon, pa e ditur që po filmohet.

Ky gjest është komentuar edhe nga shumë ndjekës të të huajit, i cili është tepër i njohur pasi viziton shumë shtete të botës.

Ndiqeni videon në minutën 1:40

The Happiest Man In Albania 😊🇦🇱

The Happiest Man In Albania 😊🇦🇱

Posted by Simon Wilson on E enjte, 17 Shtator 2020

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here