Categories: Uncategorized

Shqiptari i Kosovës qan në emision si fëmijë: Serbët ia mo rën jet ën dajës sim para syve të mi dhe nusen e tij shtatzënë

Analisti Ardian Kastrati, është përlotur derisa sa ka treguar një ngjarje gjatë l uf tës që i ka ndodhur.

Kastrati ka treguar se me 28 nëntor të vitit 1998, e kishte përjetuar një tm e rr dhe ditë të rë ndë vet ai, ku me sytë e tij kishte parë teksa dajës së tij serbët ia kishin mare jeten.

“Sytë e mijë kanë parë veç tm e rr atë ditë, në të gjitha anët e Drenicës, ku makineria e Serbisë ka go ditur prej shtatzënës me sn ajper në pr agun e shpisë, gruan e dajës tim, mjedis Llapushnikut, dajës tim Sadri kok ën ia kemi gjetur në bunar”, tha Kastrati i përlotur në RTK.

/RDA News

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

2 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

2 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

2 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

2 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

2 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

2 days ago