Categories: Uncategorized

Shqiptarja perlot: Ky cift, vinte ma merte vajzen ne shtepi dhe nuk e di cfare mi benin, o zot sduroj dot me

Një dramë e rëndë dhe një histori e pabe sueshme është tra smetuar ditën e sotme në emisionin “me zemër të hapur”. Nëna ka treguar historinë e trishtë të saj, por të njëjtën gjë ka perjetuar edhe vajza e saj.

Gruaja është ng acmuar dhe i është dashur të shesë tr upin për të mbijetuar, ndërsa vajzën ia kanë ng acmuar dhe pros titu uar njerëz të tjerë, që falë ndërhyrjes së saj janë tashmë pas hekurave.

“Ma solli çupën në shtëpi një vajzë dhe më tha e kishte shoqe. Ajo më tha se po e ndihmonte vajzën time të linte dr og ën. Unë e dallova që ajo ishte një vajzë e keqe. Vajza ime kishte 2 vite që merrte dr ogë. Mbyllej në kuzhinë dhe përdorte lugët.

Ky çift vinte e merrte vajzën shumë herë në shtëpi. Çifti e dhu no nte vajzën, e to rt uronin. Iu për gjër ohesha të mos ma preknin vajzën.

Iu thoja e kam lindur 2 kile mish, mos ma përdorni vajzën. Ata me thoshin “pse ti do ta punosh këtë”.

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago