Shtatzënë për herë të parë, Roberta e “Rebelde” pozon me barkun e rrumbullakosur

0
32

This post has already been read 19 times!

Aktorja dhe këngëtarja meksikane, e njohur nga të gjithë si Roberta e “Rebelde” është në pritje për t’u bërë nënë për herë të parë.

Lajmin e ëmbël e bëri të ditur vetë Dulce María Espinosa Saviñón de Álvarez pak kohë më parë, me anë të një fotoje në rrjete sociale.

Dulce është në pritje të një vajze, të cilën mezi pret ta mbajë në krahët e saj.

Së fundmi, aktorja ka publikuar në rrjete sociale disa foto ku shihet me barkun e rrumbullakosur.

Ajo ka marrë një nur tjetër nga shtatzënia dhe ndjekësit ia kanë vënë në pah, duke e komplimentuar dhe uruar.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here