Si nuk ka pasur shpirt? Babai i merr jetën djalit 11 vjeç dhe pastaj i jep fund jetës: Ajo nuk na ndan dot tani

0
34

This post has already been read 16 times!

Një ngjarje tr ag jike ka ndodhur në një apartament në Rivara afër Torinos. Një 47-vjeçar v rau për djalin e tij 11-vjeçar dhe më pas veten e vet.

Sipas mediave italiane, paraprakisht burri i identifikuar si Claudio Baima Poma, kishte shkruar një postim ku theksonte: “Askush nuk mund të na ndajë. Ne po shkojmë në një udhëtim të gjatë”. Babai, punonjës i një firme inxhinierie nuk kishte leje për ar m ën.

“Ai më fajësoi mua për gjërat që nuk ishte i aftë t’i adresonte… Ata (babai dhe djali) ishin shumë të afërt. Në rastin më të keq, mendova se ai mund të më lën donte mua, jo djalin tonë. Ai ishte menduar të kthehej tek unë këtë pasdite. Gjithçka dukej normale”, rrëfeu gruaja.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here