“Silluni si zonja”, Shqipja del nga vetja, kapet edhe me Anën

0
17

This post has already been read 13 times!

Ky episod i “Përputhen” u shoqërua me diskutime të shumta.

Ishte Shqipja ajo që “hapi thesin” dhe nuk i kurseu kritikat ndaj Teas dhe Andit.

Por, në një moment ajo u kap edhe me Anën, kur e akuzoi se ajo është bërë palë me Tean.

“Silluni si zonja se ju i interpretoni deklaratat si të doni. Erdhe Erjonin ashtu e le”, i tha Shqipja – Anës.

Megjithatë, këto akuza nuk u anashkaluan nga Ana, e cila i bëri ballë dhe e ftoi Shqipen që “ta sqaronte”

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here