Sinan Hoxha dhe Andrra prindër për herë të dytë, zbulohet gjinia e fëmijës

0
655

This post has already been read 301 times!

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë një nga çiftet më të komentuara në mediat rozë.

Së fundi po përflitet se dyshja presin të bëhen prindër për herë të dytë.

Sipas burimeve për Abc news, çifti është në pritje të ëmbël dhe se fëmija që po presin është djalë.

Ende nuk është mësuar se në cilin muaj të shtatzënisë është Andrra, por presim që çifti ta konfirmojë sa më shpejt lajmin.

Kujtojmë se Andrra dhe Sinani kanë dhe një djalë tjetër Ansin.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here