Sindi e bëri të madhe/ Reagon Sindi pas skandalit me vajin: Unë për mamanë i thashë, kot aq ishte!

0
21

Debati mes Sindit dhe Julit në puntatën e të hënës në “Përputhen” ka qenë temë diskutimi këto dy ditë. Juli u shpreh se mamaja i kishte thënë se Sindi është “Si vaj Borshi, ekstra i vir gjër”.

Sindi iu kthye me tone të larta Julit duke i thënë: “Ky është koment s*ksist, mbylle gojën, mos g uxo t’i bësh më këto komente para një femre. Atë vajin e Borshit ta tregoj unë ty. More vesh?! Bëni komente ! Kërko falje”.

Pas skandalit që ndodhi në studio ku Sindi e nxe hur tentoi edhe të godiste Mevlanin, ajo dhe Juli u pezu lluan nga programi për një afat të pacaktuar. Ndërkohë Juli ka reaguar me një postim në Instagram ku shprehet se nuk kishte asnjë qëllim të keq ndaj Sindit.

“Për mua kaq qe i gjithë diskutimi: Më tha për mamanë, i thashë për vajin, qeshi, qesha. Aq. Fund! Çdo gjë tjetër ishte kot”, shkruhet në postimin e Julit.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here