Situatë jo e mirë në këtë qytet shqiptar, infektohen me koronavirus dy mësusese dhe…

Elbasani vazhdon të mbetet një vatër e nx ehtë e përhapjes së koronavirusit në Shqipëri.

4 raste të reja me koronavirus në Shqipëri, shkon në 6 numri i të prekurve  – A2 CNN

Së fundmi mësohet se dy mësues gjimnazi në qarkun e Elbasanit janë infektuar ditën e sotme me koronavirus.

Ndërkohë që një rast tjetër është shënuar në qytetin e Elbasanit dhe një tjetër në Cërrik.

Shqipëri, 4 viktima dhe 124 raste të reja me koronavirus

/RDA News