Konfirmohen përfundimisht zërat për lidhjen mes dy ish-konkurrentëve të Për’Puthen, Melisa dhe Andi.

Ndonëse ishte aluduar për një lidhje mestyre që kur ishin në program, dyshja asnjëherë nuk e kishte pranuar publikisht.

Kënga e re e ish-konkurrentes së “PërPuthen” titullohet “Leje” dhe siç u bë e ditur edhe më herët, protagonist në videoklip ishte Andi.

Por u desh ky videoklip i Melisës, që një Shqipëri të mësonte nga vetë ata diçka që dihej prej kohësh (lidhja e tyre).

Pra, pas Teas dhe Beartit, Melisa dhe Andi janë zyrtarisht çifti i dytë nga “Për’puthen”, që gjithashtu u krijua jashtë emisionit dhe s’preferoi të ndante gjithçka me publikun.

“>http://


Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here