Skan.dal ne Shkoder/ Mesuesja kapet ‘mat’ me nxenesin, filmohen duke rregulluar rrobat.

Një video skandaloze po bën xhiron e rrjeteve sociale. Në të shihet një nxënës që përgatitet dalë nga një zonë e një shkolle bashkë me një mësuese, ku me gjasë kanë kryer akte të turpshme. Siç shihet në video, mësuesja ngre pantallonat dhe fillon të rregullohet. Të njëjtën gjë fillon të bëjë edhe nxënësi. Sipas administratorëve të faqes “Antidroga”, e cila ka publikuar videon, pamjet janë kapur në Shkodër. Ky është një rast i turpshëm dhe autoritetet duhet të reagojnë menjëherë dhe të zbulojnë të vërtetën.

Profesoresha 👩🏻‍🏫

Posted by Antidroga Albania on E mërkurë, 30 Shtator 2020