Pas daljes nga “Përputhen”, Andi dhe Jasmina i dhanë fund njohjes mes tyre.

Sipas ish-konkurrentes, Andi kishte kohë që nuk ishte më i njëjti për shkak të famës dhe vëmendjes dhe gjesti i tij duke e lënë atë vetëm për këngëtaren Diona Fona i “vuri kapakun” lidhjes së tyre.

Patjetër që herë pas here secili ka hedhur thumba në profilet e tyre shumë të ndjekura në Instagram.

Por pak orë më parë motra e Sindit ka publikuar një foto me Andin ku duken mjaft të afërt.

“Kërko magjinë në çdo moment”, shkruan Flavia, motra e Sindit krah fotos.

Sigurisht qe komentet kane lene dyshim per nje lidhje mes tyre.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here