Sot u bë dhe këngëtare/ Melisa merr vendimin e papritur që i la pa mend të gjithë

0
19

Melisa vendosi më herët që të híqte dorë përfundimisht nga programi “Për’puthen”.

Ajo u shpreh se për shumë ditë me radhë është ndjerë nén présion psikologjik dhe se e ndjente që nuk do të gjente dashurinë e saj në “Për’puthen”.

“Nuk mbàj dot më”- u shpreh konkurrentja duke veçuar thashethemet e shumta si arsyen kryesore për marrjen e vendimit të saj.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here