” Stambolli digjet dhe ku.rva krihet”: Shkodra e permbytur nga fortuna ndersa bjondja ben ” te paberen” ne mes te rruges. ( VIDEO )

0
1585

This post has already been read 150 times!

Një video e pazakontë ka mbërritur mesditën e sotme në redaksiëne JOQ ALBANIA. Pas stuhisë së madhe të shiut dhe kur punëtorët ende nuk kishin ngritur pemët e rrëzuara, një vajzë, bjonde ka marrë vëmendjen e gjithë kalimtarëve. Ajo është parë duke bërë lëvizje erotike në mes të rrugës dhe kjo pa asnjë arsye. E reja kërcen për qejfin e saj dhe nuk shqetësohet fare se ka njerëz përreth.

Pasi mbaron kërcimin ajo vazhdon rrugën sikur të mos kishte ndodhur asgjë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here