Stresi tallet keq me Veliajn: E kam pengun e jetës ta takoj njeherë në jetë atë unë…

0
23

This post has already been read 20 times!

Këngëtari Arkimed Lushaj është shprehur se ka pikë në zemër që të takojë njëherë kryetarin e Bashkisë Tiranë. I ftuar në studion e “NIN”, Stresi tha se do të donte shumë që ta shikonte njëherë Veliajn, pavarësisht përpla sjeve që ka pasur me të.

Stresi

Pjesë nga biseda
Gazetari: A ke diçka pikë në zemër? Stresi: Normalisht që kam. Normalisht. Pikë në zemër…më ka mbetur të shikoj Erion Veliaj, ta shikoj atë njeri. E vetmja gjë që më ka ngelur pikë në zemër është ta takoj.

Gazetari: S’paske pika të rënda. Stresi: Po, këtë kam pikë në zemër…

Stresi dhe Erion Veliaj njihen për përpla sjet e shumta që kanë pasur në distancë. Reperi madje, ka ofenduar edhe me fjalë banale, kryetarin e Bashkisë Tiranë.

stresi (@OfficialStresi) | Twitter

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here