“Stuhia e la me pasoja”/ Pas kërcimit në mes të rrugës, bjondia shkodrane i bën të papriturën të riut

0
219

This post has already been read 45 times!

Një video e pazakontë nga Shkodra u shpërnda shumë shpejt në rrjetet sociale ditën e sotme.

Në të shihej një vajzë bjonde, e cila shfaqet e veshur shumë hollë dhe kërcen në rrugë pas përfundimit të stuhisë.

Ndërkohë, një tjetër video e të njëjtës vajzë është shpërndarë sërish, por këtë herë, ajo nuk kërcen por konfliktohet me qytetarët.

VIDEO:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dorian Baculi (@dorianbaculi) on

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here