Sulejmani Madherishem/ Ne pallat vjen shoqeruesi i Hyrremit diten qe ajo iku

0
753

This post has already been read 747 times!

Në episodin e rradhës do të ndiqni:

#Bali bej merr në pyetje princ Mustafanë si dhe sultaneshat.

#A do të mundet ai të gjejë ndonjë pistë nga ata?

#Në pallat vjen përsoni që ka qënë shoqëruesi i Hyrremit ditën që ajo është zhdukur. Çfarë do të tregojë ai?

Image may contain: 4 people, people standing and indoor

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here