Categories: Uncategorized

Sulejmani Madherishem/ Sulltani ve ne levizje gjithe njerezit per te gjetur Hyrremin

Në episodin e rradhës do të ndiqni:

1. Sulltan Sulejmani rikthehet në saraje dhe mëson mbi zhdukjen e Hyrremit.

2. Si do ta presë ai këtë lajm shokues?

3. Kë do të fajësojë sulltaneshë Mihrimah mbi zhdukjen e nënës së saj?

4. Sulltani urdhëron Bali bej të jetë në krye të hetimit mbi zhdukjen e Hyrremit.

Sulltan Sulejmani dhe ushtaret e tij kthehen ne Saraje. Sulltani shikon që mungon bashkëshortja tij, Hyrremi, dhe te bijen qe po qan, S

Sulltani i kerkon shpjegim te birit pasardhes te tij qe pse i dha leje Sulltaneshe Hyrremit.

Ky i fundit shpjegon se Sulltanesha Hyrrem është larguar fshehurazi pa i thene askujt.

Sulltani ve ne krye Balil Beun qe te dalin te kerkojne sulltaneshen menjehere

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago