Surpriza e Erjonit bën Anën të buzëqeshë

0
34

This post has already been read 23 times!

Zemra të improvizuar me disa dedikime dashurie, në këtë formë zgjodhi Erjoni për të surprizuar Aënën në takimin e parë të tyre.

Shprehje që Ana i ka thënë në emision, ishin memorizuar nga Erjoni, i cili i kishte shkruar ato në kartonë të kuq në formë zemre.

Kjo gjë duket se i pëlqeu jo pak Anës, e cila filloi të ndihej e “përkëdhelur”.

Nuk mbaroi këtu, por teksa Erjoni i propozoi Anës të largoheshin për në një tjetër ambient, aty pranë u shfaq një limuzinë.

Kaq për pjesën e parë të takimit mes Erjonit dhe Anës, për të kaluar më pas në pjesën e dytë dhe të tretë, e cila pritet të jetë akoma dhe më dinamike.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here