Partnerja e Shkëlzen Berishës, Armina Mevlani, ka hapur një rubrikë Q&A, (Question and Answer) në Instagram ku ndjeksit e pyesin dhe ajo përgjigjet.

Ndjeksit e saj nuk kanë harruar ta pyesin dhe për ish-kryeministrin Berisha dhe raportet që ajo mban me të.

Blogerja shprehet se tek ish-kryeministri gjëja që vlerson më shumë është kultura dhe dija e tij.

Si i ke raportet me Sali Berishën dhe a takoheni shpesh?

I kemi shumë të mira. Takohemi shumë shpesh dhe e vlersoj shumë për kulturën dhe dijen e tij.-shprehet Armina.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here