Gazetari Artan Hoxha ka ironizuar ish-kryeministrin Sali Berisha, pasi ky i fundit u shpall “non-grata” nga Departamenti Amerikan i Shtetit.

Hoxha publikon një foto të vjetër të Berishës me antipl u mb veshur, por shkruan se tashmë Berisha bën mirë të veshë brekë prej hekuri, pasi jeleku antiplu mb nuk i bën më derman.

“Uffff…

Nuk kalon kjo ora fare…

hajde prit te shkoje ora 18:00, per ta pare Marshallin ne konfernce shtypi live nga salla “Antigonea” e hotel Rogner…

Tani ben mire ti veshesh breket prej hekuri, se jeleku antiplumb nuk te ben derman…

Shqiperi mos ki frike, se ka zot dhe Amerike….”, shkruan Hoxha.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here