Oh zot nuk mund ta besoj/ Babai mostër abuzon seksualisht me vajzën e tij 10 muajshe, foshnja ndërron jetë

0
1299

This post has already been read 1292 times!

Austin Stevens, 29 vjeç është arrestuar, pasi akuzohet për përdhunimin e vajzës së tij Zara, e cila ka ndërruar jetë. Në kontrollin e bërë në apartamentin e tij është zbuluar pelëna e foshnjes, e cila ishte e mbushur me gjake. Në autopsinë e bërë është zbuluar se vdekja e foshnjes ka ardhur si pasojë e aktit të përdhunimit.
Featured image of article: Ngjarje tronditëse/ Babai mostër abuzon seksualisht me vajzën e tij 10 muajshe, foshnja ndërron jetëZara dhe Austin Stevens,

SHBA– Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Towbiship, ku babai ka përdhunuar vajzën e tij 10 muajshe.

Sipas DailyMail, Austin Stevens, 29 vjeç është arrestuar, pasi akuzohet për përdhunimin e vajzës së tij Zara, e cila ka ndërruar jetë. Në kontrollin e bërë në apartamentin e tij është zbuluar pelena e foshnjes, e cila ishte e mbushur me gjak. Autopsia ka zbuluar  se vdekja e foshnjes ka ardhur si pasojë e aktit të përdhunimit.

Gjithashtu, policia ka gjetur në telefonin e  Stevens kërkimet që kishte bërë, para se të merrte në telefonë ambulancën (Nëse foshnja ndalon frymëmarrjen, po sikur të mos dëgjoni zemërën ose rrahje të foshnjës, foshnja ime nuk merr frymë dhe si e dini nëse një bebe ka vdekur) rreth një orë pas kërkimeve ai ka lajmëruar mjekët, por foshnja kishte ndërruar jetë.

Nëna e vajzës, e cila ishte e divorcuar nga 29 vjeçari është shprehur e tronditur.
Unë nuk jam në rregull. Unë me të vërtetë nuk kam fjalë. Ai do të paguajë.”- ka thënë ajo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here