Categories: Uncategorized

“Të jesh p*dh s*me…”/ Olti Curri ja plas live dhe flet për politikanin më të bukur

Gazetari i njohur i shoëbizzit, Olti Curri, në një intervistë në rubrikën “Trotuar”, ka deklaruar sot se nuk ka rëndësi të jesh i bukur apo inteligjent, rëndësi ka sipas tij të jesh “p*dh s*me”.

“Mua më duket e bukur Moza Ahmeti. Më pëlqen mënyra se si ajo flet, artikulon, mendon apo shkruan. Më duket shumë i bukur Dashamir Shehu, më duket shumë i bukur sepse e admiroj si njeri. Në kohët moderne është pa vend pyetja për të thuash je i bukur apo inteligjent, e rëndësishme është të jesh p*dh s*me”, u shpreh Olti Curri.

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

4 days ago