Të qeshur pranë njëri-tjetrit, kjo është partnerja e ish-konkurrentit të “Për’puthen”

Një konkurrent që e gjen dashurinë e jetës jashtë programit Përputhen.

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Riniani Leka, pranoi para disa ditësh se kishte gjetur dashurinë e jetës.

Ai ishte i ftuar në emisionin “Shqipëria Live”, ku u shpreh se është njohur me një vajzë jashtë programit dhe se zemra ka filluar t’i rrahë.

Ndërkohë vetëm para pak ditësh ai u fotografua me të dashurën në aeroport.

Çifti shfaqeshin duke u puthur dhe shumë të lumtur, ndërsa vajza brune është e panjohur për ekranin.

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *