Ambasadori i Bashkimit Europian në Shqipëri, Luigi Soreca mesa duket nuk është në gjendje të mirë shëndetësore dhe lajmi është bërë me dije nga Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj.

“Shumë te shkuara Luigit mikut tonë. Ai është i vetmi nga ambasadorët që mungon sot dhe me arsye. I vetmi që ka një arsye për të mos qenë”, ka thënë kryebashkiaku Erion Veliaj.

Vijon…
Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here