Dy ish-konkurrentët e emisionit të dashurisë “Për’puthen”, Melisa Lleshi dhe Andi Shehu edhe gjatë kohës që kanë qenë në emision ndjekësit kanë aluduar për një mar rëdhënie të fshehtë në mes dyshes.
Ishte ish-konkurrenti, Fation Kuqari, i cili tregoi që nuk do të dilte më me Melisën pasi kjo e fundit kishte një lidhje të fsh ehte, e që shumë ndjekës të emisionit kishin fotografuar dyshen në shumë vende të ndryshme ku shiheshin së bashku.
Madje, Andi u largua nga emisioni si çift me Tean, por që më pas dyshja deklaroi se nuk ishte një lidhje e vërtetë dhe se kjo e fundit ishte në lidhje me ish-konkurrentin nga Kosova, Beartin.
Tani dyshja hapur kanë publikuar video nga i njëjti vend dhe nga e njëjta kohë në rrjetin social “Instagram”, e që ishin duke marrë pjesë në protestë kundër v ra s je ve të qenve tek Spitali Veterinar në Kombinat. /lajmee

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here