Tea i zbuloi lidhjen e dashurisë se Andit kur ishte ne Perputhen, befason Melisa

0
11


Tea në një rrëfim ekskluziv për aplikacionin e “Përputhen” kërkoi falje që gënjeu publikisht se mes saj dhe Andit kishte diçka duke pranuar se e gjitha ishte lojë. Madje Tea deklaroi se Andi kishte lidhje me një vajzë tjetër.
Ndonëse nuk e zbuloi emrin, të gjithë po aludojnë se bëhet fjalë për Melisën, me të cilën Andi u përfol për një lidhje.
Pas deklaratës së Teas, Melisa ka reaguar me një postim në Instastory ku shkruhet: “Zemra ime është kaq e lodhur”, duke treguar kështu se është lodhur nga të gjitha ato që fliten për të.
Kujtojmë që edhe Andi, edhe Melisa e kanë mohuar që mes tyre të ketë një lidhje.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here