Dje filloi te perdoret aplikacioni me i ri i Per’puthen ku aty do te tregohen te gjitha prapaskenat,dhe te shfaqen te pathena te cilat nuk shfaqen one program.

Nje pjese ne kete aplikacion e ka edhe Tea Trifoni e cila kishte treguar sipas saj arsyen pse ishte ndare nga Bearti.

Ne pergjithesi ajo ishte shprehur se lidhja kishte marre nje forme toksike, Bearti shfaqte pasiguri dhe xheloz ne lidhje dhe se i rinte nga pas gjithe kohes dhe se te dy harxhonin shume kohe me njeri tjetrin.

Pas kesaj deklarate nje reagim i forte erdhi nga Bearti. Pas 24 oresh ai do te na tregoje te gjithe te verteten.

“Nuk prisja te me shiste per 3.99€…deri tani nuk kam folur pasi nuk i dua dramat,jo se nuk kam patur cfare te them,por tani do degjoni edhe anen time te historise” – u shpreh Bearti.

Pasi degjon rrefimin e Teas ne aplikacionin e ri reagon Bearti-:”Nuk prisja te me shisje per 3.99€”

.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here