Tea nxjerr faktet e reja, produksioni e dinte për lidhjen me Beartin

0
16





Tea ka nxjerrë fakte të reja kundër produksionit të Top Channel.

Në një video të publikuar nga vetë ajo, shihet se si produksioni i kërkon foto dhe video me Andin, për të bërë më të besueshme gënjeshtrën.

Kjo sipas Teas vërteton se ata kanë pasur dijeni për lidhjen me Beartin.

.





LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here