Teksa mbante një fjalim falendërimi, Olsa Muhameti fut telefonin mes këmbëve

Ditë më parë për të falenderuar konkurrentët e ‘Përputhen’ autorja e këtij programi Olsa Muhameti mbajti një fjalim falenderues.

Por ajo që tërhoqi vëmëndje gjatë këtij fjalimi ishte gjesti që ajo bëri.

Në video që tashmë është bërë virale Olsa shihet duke futur telefonin mes këmbëve ndërkohë që mbante fjalimin.

Kjo video ka bërë xhiro në rrjet dhe mund te themi se ka qene moment mjaft i sikletshem.

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *