Categories: Uncategorized

Tërbohet qytetarja: “Nuk dua të vendos maskë. Do vdesim një ditë sjemi të përjetshëm. Vdekshi që të gjithë.

Një grua, e cila po udhëtonte me një avion EasyJet A320 , ka refuzuar të vendos maskë dhe ka mallkuar pasagjerët që ndodheshin në avion.

Në një video të publikuar nga DailyMail, gruaja shihet teksa kollitet me qëllim para pasagjerëve të tjerë, duke iu thënë “uroj të vdisni të gjithë“.

Ajo refuzoi të vendoste maskën duke thënë: Të gjithë vdesin, ju e dini këtë? Çdo trup vdes. Të gjithë do vdesin. Ndërkohë që stjuardezët e kanë nxjerr jashtë, pasi ka shkelur rregullat e vendosura nga për t’u mbrojtur nga Covid-19.

/RDA News

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

4 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

4 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

4 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

4 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

4 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

4 days ago