Categories: Uncategorized

E rende/ 20-vjeçarja shqiptare iken nga burri, e gjejne te varur ne degen e lisit

Një ngjarje e rëndë ka tronditur banorët e fshatit Poliqkë të Kamenicës. Mësohet se në këtë zonë, është konstatuar një trup i pajetë. Konkretisht rreth orës 16:45 është gjetur e varur në degën e një lisi Arbesa Musliu, e cila dyshohet se ka var veten.

Bëhet me dije se 20-vjeçarja është larguar nga shtëpia e burrit dhe pas kërkimit nga familjarët e saj, është gjetur në një distancë rreth 300 metra larg shtëpisë. Ndërkohë Prokuroria Themelore në Gjilan ka nisur hetimet lidhur me ngjarjen, ndërsa kryeprokurori i Jetish Maloku deklaron se motivet e tragjedisë nuk dihen ende.

Jetish Maloku tha:

Mund ta konfirmoj si rast. Víktima dyshohet se është vetëvrárë. Janë duke u bërë hetimet, ndërsa trupi i pajetë i víktimës është gjetur nga familjarët dhe më pas është dërguar në IML për obduksion. Ende nuk dihen motivet e këtij rasti.

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

4 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

4 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

4 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

4 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

4 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

4 days ago