Një tërmet i forte me magnitudë 4.4 e shkallës Richter ka tronditur Greqinë pasditen e sotme.

Epiqendra e tërmetit ishte në Janinë, ndërkohë që lëkundjet janë ndjerë edhe në qytetin e Gjirokastrës.

Deri më tani nuk është raportuar për të lënduar apo për dëme materiale.


Previous articleItali/ Green pass dhe rregulla te reja, ja cfare duhet te dini

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here