Në fillim të gjithë u habitëm: Çfarë bëjnë Angelina Jolie dhe The Weeknd bashkë? E duke qenë se është një dyshe rreth të cilës shumë pak persona mund të kenë menduar skenare romantike, njerëzit filluan të besojnë se mes tyre nuk ka asgjë më shumë se miqësi. Mirëpo, së fundmi janë publikuar disa foto të tjera të tyre që duket se thonë të kundërtën. Ata janë kapur sërish mat së bashku e këtë herë në një koncert në Los Angeles. Angelina dhe The Weeknd e kaluan bashkë fundjavën në atë që i përngjan më shumë një “date-i”. Mediat e huaja kanë bërë publike fotot që tregojnë 31-vjeçarin që ndodhej pranë një turme ndërsa Jolie shihej krah dy fëmijëve të saj.

Kujtojmë se dy javë më parë ktorja 46 vjeçare dhe këngëtari 31 vjeçar janë parë duke darkuar në një restorant italian në Santa Monika, Kaliforni. Megjithëse shijuan për orë të tëra darkën, ata dolën të ndarë nga lokali për të mos ngritur dyshime për marrëdhënien e tyre, duke bërë lëmsh gjithë rrjetin. (KLIKO)

/News31

.
Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here