Ti e vra.ve Azemin, e nxore ne prite, Fatos Klosi i pergjigjet Sali Berishes

0
307

This post has already been read 300 times!

Një natë më parë në emisionin “Opinion”, Berisha akuzoi Fatos Klosin se ai ishte personi që e kishte nxjerrë në pritë Azem Hajdarin. Madjes, sipas Berishës, ai që bën atentatin ka dhe dijeni dhe shtoi se Klosi ishte mes atyre që e vr.anë.

Ish-kreu i SHISH ka reguar sot dhe është shprehur se kryeministri Sali Berisha gënjen kur thotë se është ai përsoni që e nxorri në pritë Azem Hajdarin. Në një intervistë për Abcneës, Klosi tha se Berisha ‘ka rrjedhur’ dhe se kjo gjë nuk është e vërtetë.

Klosi tha se Berisha ka gisht vetë në këtë ngjarje dhe se i dinte gjërat më herët, pasi 20 minuta pas vr.asjes, ka dalë në konferencë duke treguar gjithçka.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here