“Ti je palaço, je pe.derast”, plas keq mes Frrok Çupit dhe Lefter Maliqit, analisti heq mikrofonin dhe


Analisti Frrok Çupi dhe deputeti Lefter Maliqi kanë debatuar me tone të ashpra paraditen e sotme, teksa të dy ishin të ftuar në një emision politik, për rezultatin e zgjedhjeve të 25 prillit.


Ka qenë deputeti Lefter Maliqi ai i cili në debat e sipër i ka thënë Frrok Çupit se ai ishte i shitur. Por, ky i fundit reagoi menjëherë dhe më pas të dy kaluan në ofendime personale. “S’mund të më thuash mua je i shitur, nuk ta lejoj edhe pse je polic”, i tha Çupi Lefter Mqliqit në emisionin “Breaking”.


Biseda agravoi në ofendime nga më të ndryshmet; “Ti je palaço, je pederast” i thanë ata njëri-tjetrit, me analistin Frrok Çupi që zgjodhi të hiqte mikrofonin dhe të largohej nga studio.


Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *