Një ak.sident i fortë ka ndodhur pak çaste më parë në Lushnje. Sipas videos të publikuar nga ‘JOQ’ dyshohet se nga aksidenti ka mbetur i pla.gosur një fëmije dhe janë lënduar disa të tjerë.

Një makinë ‘BMW’ dhe një ‘Toyota’ janë përplasur ballë për ballë duke sjellë dhe daljen nga rruga të dy automjeteve.

Sipas fotove të siguruar nga vendi i ngjarjes makina tip ‘BMW’ pasi ka dalë nga rruga është përplasur në murin rrethues të një shtëpie.

Policia rrugorë ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po bën të mundur zbardhjen e plotë të saj.
Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here