Tjetër ngjarje rrugore në Korçë

0
36

KORCE

Një tjetër aksi.dent rrugor është regjistuar pasditen e së shtunës në Korçë, pas atij ku humbi jetën një i mi.tur.

Në ak.sident u përfshinë dy mjete pranë fshatit Pendavinj, një prej të cilëve sërish traktor, ku për pasojë ka mbetur i pla.gosur një person.

I plagosuri është dërguar në spitalin e Korçës dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën, ndërkohë që policia ka nisur hetimet për shkaqet e aksidentit.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here