Nje person ka gjetur vde.kjen rreth orës 10:35 te se premtes në lagjen “Loni Dhamo” në Lushnjë.

Policia ben me dije se vik.tima eshte shtetasi A.T 58vjeç.

Ai dyshohet të ketë rënë nga kati i tretë i banesës ku banonte.

Në vendngjarje ka mbërritur grupi hetimor i cili po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Informacion paraprak
Sot rreth orës 10:35, në lagjen “Loni Dhamo”, Lushnjë, shtetasi A. T., 58 vjeç, dyshohet se ka rënë nga kati i tretë i banesës ku banonte dhe ka ndërruar jetë.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.
Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here