Tmerr në Tiranë, makina hyn brenda lokalit


Top Channel ka siguruar pamjet e aksidentit që ka ndodhur ditën e djeshme në Tiranë. Një automjet ka përfunduar brenda një lokali në zonën e Xhamllikut duke i shkaktuar dëme të rënda. Klientët janë tmerruar pasi makina theu xhamin dhe shkaktoi dëme në tavolina.

Nuk është raportuar për të lënduar nga ky ak.sident. Nuk dihen ende rrethanat e aksidentit apo nëse makina ka qenë se shpejtësi të madhe.Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *