Tmerr për një grua të moshuar, dy djem i hyjnë natën në shtëpi dhe …

0
16
As ora policore nuk po i ndal hajdutet ne kryeqytet.

Mbremjen e djeshme dy persona të paidentifikuar kanë hyrë në banesën e shtetases N. Ç, 80 vjeçe.

Policia thotë se autorët u larguan pasi kishin vjedhur një shumë parash të të moshuarës, e cila ka njoftuar blutë për atë që i ka ndodhur.

Nuk dihen të tjera detaje për grabitjen, por policia tha se po punohet për identifikimin e kapjen e autorëve dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here