Toka nuk gjen qetësi, rikthehen lëkundjet e tërmetit

Lëkundjet e tokës vazhdojnë ende.

Një tërmet me magnitudë 4.5 i shkallës rihter është regjistruar pak minuta më parë në Greqi.

Sipas EMSC tërmeti është regjistruar në afërsi të qytetit të Patras.

Kujtojmë se Greqia kohët e fundit nuk ka gjetur qetësi sa i përket tërmeteve, të cilët kanë qenë dhe në shkallë më të lartë duke lënë mjaft dëme dhe të lënduar.

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *