KORCE

Një ngjarje rrugore është regjistruar pak minuta më parë në Korcë.

Një person ka ndërruar jetë këtë të mërkurë në fshatin Polenë të Korçës.

Traktori me të cilin po lëvizte është përmbysur dhe e ka zënë poshtë, duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme.

Viktima nuk është identifikuar ende.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

.
Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here