Treviso/ E la e dashura, shqiptari te nton t’i kapë mamanë, me preku ne pjeset int.ime

0
145

This post has already been read 21 times!

Një 40-vjeçar shqiptar me inicialet E.S banues në Treviso, Itali e ka pësuar keq pas një bëmë të padëgjuar. Ai do të qëndrojë në parab urgimin e Trevizos në Itali për 5 muaj pasi tentoi të k apte me fo rcë një 57-vjeçare, edhe kjo e fundit me shtetësi shqiptare.

Rezulton se gruaja që ka bërë den oncimin është e ëma e vajzës me të cilën 40-vjeçari shqiptar ka patur lidhje dashurie. Gruaja ka rrëfyer se ai vazhdonte ta përn diqte të bijën edhe pas ndarjes dhe i dilte në hyrjen e pallatit për ta takuar. Në një rast vend të saj doli e ëma dhe aty nisi de bati mes tyre. Gruaja tregon se në një moment ai e kishte shtyrë drejt murit.

“Në atë moment,-tha gruaja,-ai më kapi krahët me forcë, duke më shtrë nguar fort. Pastaj më kapi nga krahu i djathtë dhe më tërhoqi zva rrë deri në cepin e murit. Më kapi fort te mjekrra dhe me dorën e majtë më bllokoi nofullën ndërsa me të djathtën më ledhatoi gjo ksin”.

“Tani do të kap” përsëriti disa herë ndërsa me dorën e djathtë u përpoq të zgjidhte rripin e pantallonave. “Ai po bënte pre sion ndaj meje-vazhdoi gruaja me l ot në sy,-ai më pas më preku në pjesët in time”. Për fat të mirë, një kalimtar ndërhyri dhe ndihmoi 57-vjeçaren, e cila më pas u dërgua në Repartin e Urgjencës në Montebelluna.

Shqiptari është shprehur se ish-vjehrra e sulmoi pa arsye pasi ai vetëm donte të takonte ish-të dashurën e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here