Naumi ishte nje emer qe terhoqi vemendjen ne Perputhen sidomos pas sherrit qe pati me Linden, ku e ofendoi me fjale banale. Pas kesaj produksioni vendosi qe te perjashtonte Naumin per shkak te sjelleve te pahijshme.

Burime per Kryefjala.com kane zbuluar se Naumin e shoqeron nje hije dyshimi nga martesa e pare. Ish Bashkeshortja e tij eshte zhdukur prej dy vitesh ne Gjermani dhe njerezit prane tij dyshojne se eshte vrare nga Naumi, duke u nisur nga konfliktet e ndarjes qe kane patur.

Asokohe sipas burimeve per Kryefjala.com Naumi eshte shprehur se nuk e di ku eshte ish bashkeshortja pasi ajo thjesht u largua nga shtepi.

Naumi ka qene personi i fundit qe ka folur dhe ka takuar ish bashkeshorten, kjo eshte arsyeja qe dyshohet per vrasje ndonse nuk ka ende prova per nje akuze kunder tij.


Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here